سه شنبه 20 تیر 1391  09:43 ق.ظ
توسط:


شرکت توسعه سازه پای از سال1383 با هدف برقراری و ایجاد سهولت در ارتباطات ماهواره ای و ارائه خدمات وابسته، پس از اخذ پروانه ارتباطات دیتا از طریق ماهواره (SAP) از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در قالب شرکت سهامی عام شروع به فعالیت کرد، که ضمن اخذ رتبه انفورماتیکی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور عضو مجمع جهانی VSAT (GVF) و انجمن صنفی ارائه دهندگان سرویسهای ماهواره ای نیز می باشد.
به منظور برقراری ارتباطات پایدار ماهواره ای با توجه به نوع سرویس درخواست شده از طرف مشتری، از انواع فناوریهای ارتباطات ماهواره ای (VSAT) مانند SCPC/DVB، SCPC/SCPC و DVB/S/S2 بر پایه کلیه استانداردها و اصول فنی و مهندسی بین المللی استفاده شده که علاوه بر تامین نیاز مشتری، سبد خدمات قابل ارائه را نیز افزایش می‌دهد. 
با توجه به امنیت بیشتر، صرفه جویی بسیار در قیمت پهنای باند مصرفی و کاهش تاخیر در امر ارتباطات ماهواره ای، راه اندازی HUB اختصاصی در داخل کشور نیز در دستور کار شرکت قرار گرفته است.
ارائه مشاوره رایگان و خدمات ویژه پشتیبانی بواسطه بهره مندی سازه پای از تجارب همکاران متخصص یکی از وجوه تمایز این شرکت در عرصه ارتباط ماهواره ای می باشد. این تجارب تخصصی در طراحی،اجرا و بهره برداری از پروژه های ارتباطات ماهواره ای در سطح ملی و بکارگیری این تجارب در شناخت دغدغه‌های پروژه های آتی می تواند اطمینان خاطر مشتریان را فراهم نماید.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic